Değerli Dava arkadaşlarım…

tarafından mehtapnazangoktas.com

Değerli Dava arkadaşlarım
2017 yılından beri birçok kademesinde görev aldığım ve birlikte çalışmaktan gurur duyduğum ve her daim desteklerini omuzumda hissettiğim İl başkanım @sbugrakavuncu başkanlık divanında yer alarak bu kutlu yolda şerefle görev aldım.
Bugünkü il kongremiz bir veda değil.
İYİ Partimizin  iktidar yürüyüşünde yeni bir başlangıç dönemeci, bayrak değişimidir.
Yeni İl başkanımız @coskunyildirm34 ve ekibine başarılar diliyorum. Her daim destek verecek ve yanlarında olacağım. İstanbul’da İYİ partimizin iktidar yürüyüşlerinin sesi olacaklarına inancım tamdır.
39 ilçemizde her anı birbirinden verimli çalışmalarımızda başta il Başkanıma, İl Başkanlık Divanına, İl Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarıma ve her biri birbirinden kıymetli 39 İlçe Baskanlarıma çok teşekkür ediyorum.
Benimle birlikte ailelerimizi ihmal ederek gece gündüz, hafta sonu demeden 39 ilçemizde 4’er kez teşkilat eğitimlerinde ve saha çalışmalarında görev yapan il-ilçe Komisyon üyesi can yoldaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.
İYİ Türkiye’ yi bu karanlıktan çıkaracak, milletimizi refah dolu yarınlara ulaştıracak Genel Başkanımız Sayın Meral Aksener’ i Başbakan yapmak için tevdi edilecek her görevi laiği ile yapacağımdan emin olmanızı diliyor, her birinizi Allah’ a emanet edivorum.
Emeğini esirgemeyen, çilesini çeken her bir dava arkadaşımın vatan mücadelesi iktidarla taçlansın.
Saygılarımla,

You may also like

Bir yorum bırakın